3-ciekawe-gadzety-dla-stylistki-rzes-1

3 ciekawe gadżety dla stylistki rzęs

Praca stylistki rzęs jest złożona i wymaga wielu pomocnych narzędzi. Oprócz klejów, preparatów i oczywiście rzęs, kosmetyczki potrzebują również różnych akcesoriów, które ułatwiają im wykonywanie zabiegów. Dziś skupimy się na najciekawszych propozycjach gadżetów, które powinny znaleźć swoje miejsce w każdym profesjonalnym kuferku.

Stylistki rzęs mają trudne zadanie – muszą być na bieżąco ze wszystkimi trendami obecnymi w świecie sztucznych rzęs. Ich wiedza dodatkowo nie powinna ograniczać się wyłącznie do nowych metod przedłużania, ale również do nowych gadżetów, które ułatwiają i uprzyjemniają pracę.

Dziś przedstawimy Wam 3 z takich gadżetów, które są świetnymi akcesoriami zarówno dla świeżo upieczonych adeptek, jak i dla doświadczonych stylistek.

Oto one:

 

3-ciekawe-gadzety-dla-stylistki-rzes-2Selfie ring – idealne fotki

Selfie ringi pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, lecz zyskały pokaźne grono miłośniczek. Na czym polega ich fenomen? W dzisiejszym świecie social mediów znacznie ułatwiają robienie idealnie oświetlonych zdjęć naszych prac. Dzięki temu możemy wstawić korzystne selfie i zaprezentować światu nasze rzęsowe dzieła. Lampkę nakłada się na smartfona, włącza i… wystarczy zrobić selfie!

 

Buteleczka pianotwórcza – koniec z ręcznym spienianiem

Niektóre preparaty wymagają spienienia. I o ile do tej pory spieniałaś je ręcznie, o tyle dziś możesz już o tym zapomnieć. Wystarczy zaopatrzyć się w plastikową buteleczkę pianotwórczą, która wykona za nas całą robotę! Buteleczka taka posłużyć nam może do każdego kosmetyku i działa w prosty sposób. Wystarczy wlać preparat do środka, zakręcić i nacisnąć dozownik. Pianka jak malowana!

 

Igiełka do zamykania lub przetykania kleju

3-ciekawe-gadzety-dla-stylistki-rzes-3Ten gadżet jest najtańszym w naszym zestawieniu, ale okazuje się być jednym z najbardziej praktycznych. Ile razy zdarzyło Ci się, że miałaś problem z zaschniętą końcówką od kleju? Można przypuszczać, że wiele. Teraz czas z tym skończyć. Wystarczy zaopatrzyć się w igiełkę, dzięki której zamkniesz swój klej, kiedy tylko będziesz chciała i przetkasz go, gdy tylko lufka się zatka lub zaschnie. Przydatne? Jak najbardziej!

A podobnych gadżetów można znaleźć znacznie więcej. I nie trzeba być specem od obecnych i nadchodzących trendów. Akcesoria do przedłużania rzęs oferują najlepsi producenci i dystrybutorzy. Wystarczy odwiedzić ich sklepy internetowe lub popytać swoich koleżanek-stylistek.


Zdjęcia produktów: Amazing Lashes